LU ĢZZF karšu servisi

Šī ir ģeotelpisko datu servisus uzturošā servera mājaslapa, kas domāta, lai informētu servisa lietotājus par pieejamajiem datiem un sniegtu vajadzīgo tehnisko informāciju, kas ļaus pilnvērtīgi izmantot šo resursu studiju un pētniecības darbiem.

Lai lietotu servisus ir:

1. Jāiepazīstas ar servisa lietošanas noteikumiem. Veicot jebkuru pieprasījums pret mūsu WMS serveri jūs piekrītat noteikumiem.

2. Jāizvēlas servisa lietošanas veids un atbilstošā instrukcija. Ja jums interesē ātri (bez kādas instalēšanas vai konfigurēšanas) pārskatīt ievērojamākās karšu mozaīkas izmantojot pārlūkprogrammu, tad jums droši vien noderēs Karšu pārlūks un tam veltītā nelielā instrukcija. Ja vēlaties pievienot mūsu WMS servisu savai GIS programmatūrai, tad jums noderēs Datu servisu instrukcija, kurā dokumentēta servisa lietošana dažās populārākajās programmās, gan arī vispārīgā veidā.

Ņemiet vērā, ka WEB karšu pārlūkam un WMS servisam, tieši tāpat kā bibliotēkas datu bāzēm un dažām citām lietām, var piekļūt tikai LU datortīklā. No mājām vai jebkuras citas ar interneta pieslēgumu aprīkotas vietas jūs varat piekļūt LU iekšējam tīklam izmantojot VPN (virtuālo privāto tīklu). VPN konfigurācijas instrukcija ir aprakstīta LU IT servisa mājas lapā. Sīkāk par šīm un citām lietām sadaļā FAQ/Problēmas.