Ja gribi kļūt par civilizācijas pamatvērtību – Zemes resursu sargātāju, laikapstākļu prognozētāju, ekspertu to apguves un izmantošanas  jomā,  nāc studēt Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē.

Kamēr vieni jūtas bezspēcīgi bez GPS navigatora, ģeogrāfi ir tie, kas orientējas telpā, veido ceļu kartes un izcili konkurē darba tirgū.   Jo ģeogrāfiem ir spēja vispusīgi redzēt likumsakarības. Ģeogrāfi katrā ceļojumā un jaunatklātā vietā prot kompleksi novērtēt dabu, cilvēkus un ekonomiku. Studēt  ģeogrāfiju  nozīmē iegūt zināšanas arī par pasaules valstu un kultūru  atšķirībām, kā arī   mūsdienās īpaši svarīgo - starpkultūru komunikāciju. 

Ģeologi ar iegūtajām zināšanām un prasmēm spēs noteikt, kur atrodama nafta un citi derīgie izrakteņi, kā arī pētīt ledājus, senāko ģeoloģisko laikmetu paliekas un fosilijas.

Vides zinātnes speciālisti ir tie, kas Latvijas  pašvaldību  un valsts institūciju lēmumos  palīdz saglabāt un uzturēt līdzsvaru starp cilvēka saimniecisko darbību un vides aizsardzību. Vides speciālisti šodien ir daudzu inovāciju  ierosinātāji un neaizstājami padomdevēji progresīviem uzņēmējiem, sniedzot  savas zināšanas videi draudzīgākas industrijas izveidē.

Mūsdienās ģeogrāfi, ģeologi  un vides zinātnes  speciālisti  izteikti rūpējas par savu zemi, dabu, tautu un valsti, vienlaikus ir arī globāla  līmeņa spēlētāji. Latvijā iegūtās eksperta zināšanas lieti noder kolēģiem visā pasaulē un darbam starptautiskās organizācijās.

Studijas fakultātē nozīmē arī  iegūtas prasmes pielietot kosmisko pavadoņu tehnoloģijas un dronus  teritorijas izpētē un  telpiskās attīstības plānošanā, kā arī ilgtspējīgas politikas veidošanā.

Studēt fakultātē nozīmē arī ceļot - izpētīt gan Latviju, gan tālākas zemes. Ikviens ceļojums māca pārvarēt grūtības un iegūt jaunus draugus, kuri ir vienoti, gan kopīgi uzceļot telti un iekurot uguni lietusgāzes laikā, gan atrodot ceļu pāri purviem,  dumbrājiem  un  augstkalnu pļavām Eiropā. 
 

 Piebiedrojies un kļūsti par savējo Ģeogrāfu mafijā, kuras karogs ir plīvojis pat Antarktīdā!