Ik gadu pavasarī katrs interesents ir aicināts klātienē gūt iespaidus un iepazīt savu nākotnes studiju vidi, apmeklējot Latvijas Universitātes pasākumu “Atvērto durvju dienas”. Tā ir iespēja ne tikai pabūt savu nākotnes studiju telpās, bet arī piedalīties dažādajos fakultāšu organizētajos izzināšanas pasākumos un, protams, klātienē uzdot sev interesējošos jautājumus, kas noteikti palīdzēs pieņemt lēmumu par sev piemērotāko studiju programmu. Atvērto durvju diena Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē tradicionāli norit 12. klašu pavasara brīvlaika nedēļā Latvijas Universitātes Dabas mājā Jelgavas ielā 1.


2022. gada Atvērto durvju dienā ģeogrāfijas, ģeoloģijas, vides zinātnes, ģeoinformātikas studiju interesentus sagaidījām klātienē Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē! 21. martā vērām fakultātes durvis apmeklētājiem, lai vēl pirms studiju uzsākšanas topošie studenti varētu tuvāk iepazīt savu nākotnes studiju vidi, fakultātes dekāni un studiju programmu direktorus, studentus un studentu pašpārvaldi, apskatīt laboratorijas, auditorijas un interesantākos nostūrus.

Tikšanās klātienē bija fantastiska iespēja doties ekspedīcijā "pa ģeogrāfa pēdām" un iepazīties ar mājīgo un moderno studiju vidi LU Dabas mājā, lekciju auditorijām, laboratorijām, studentu iemīļotiem atpūtas stūrīšiem, plašo bibliotēku u. c. studentiem nozīmīgām vietām, kā arī uzkāpt uz ēkas jumta.

→ FOTO