Ik gadu pavasarī katrs interesents ir aicināts klātienē gūt iespaidus un iepazīt savu nākotnes studiju vidi, apmeklējot Latvijas Universitātes pasākumu “Atvērto durvju dienas”. Tā ir iespēja ne tikai pabūt savu nākotnes studiju telpās, bet arī piedalīties dažādajos fakultāšu organizētajos izzināšanas pasākumos un, protams, klātienē uzdot sev interesējošos jautājumus, kas noteikti palīdzēs pieņemt lēmumu par sev piemērotāko studiju programmu. Atvērto durvju diena Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē tradicionāli norit 12. klašu pavasara brīvlaika nedēļā Latvijas Universitātes Dabas mājā Jelgavas ielā 1.

2023. gada Atvērto durvju diena 12. aprīlī


Atvērto durvju diena Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē notiks
12. aprīlī, trešdienā, plkst. 13.00,
LU Akadēmiskā centra Torņakalnā Dabas mājā Jelgavas ielā 1.

Tikšanās - no plkst. 12.45, 1. stāvā pie galvenajām kāpnēm.
Sākums - plkst. 13.00, 1. stāvā pie galvenajām kāpnēm.


12. aprīlī vērsim fakultātes durvis apmeklētājiem, lai vēl pirms studiju uzsākšanas topošie ģeogrāfijas, ģeoloģijas, vides zinātnes, ģeoinformātikas, kultūrvides mantojuma pamatstudiju interesenti varētu tuvāk iepazīt savu nākotnes studiju vidi, studiju programmu direktorus, studentus un studentu pašpārvaldi jeb Ģeogrāfu mafiju.

Tikšanās klātienē būs lieliska iespēja doties studiju vides izziņas pārgājienā "pa ģeogrāfu pēdām" un iepazīties ar mājīgo un moderno studiju vidi LU Dabas mājā, lekciju auditorijām, laboratorijām (pat piedalīties īstā studiju nodarbībā), studentu iemīļotiem atpūtas stūrīšiem, plašo bibliotēku u. c. studentiem nozīmīgām vietām, kā arī uzkāpt uz ēkas jumta.