VAKANCES:

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra

Latvijas valsts meži

Latvijas valsts meži - LVM Zemes dzīles

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs

Metrum

Valsts augu aizsardzības dienests

Valsts vides dienests

Valsts zemes dienests

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrija

Vides risinājumu institūts

PRAKSES:
AS "Latvenergo" piedāvā prakses iespējas studentiem un absolventiem ar interesi hidroloģijā, ģeoloģijā, ģeogrāfiskajās informācijas sistēmās.

LU KARJERAS CENTRA PIEDĀVĀJUMI:
LU Karjeras centrs piedāvā resursus, kas veicina spēcīgas saites veidošanu starp studentu un darba tirgu. Centrs piedāvā informāciju, kā iegūt profesionālai darbībai nepieciešamās prasmes, iemaņas un pieredzi un  aicināti iepazīties ar prakses, brīvprātīgā un algotā darba iespējām. Veiksmīga prakses un brīvprātīgā darba pieredze nereti ir būtisks ieguldījums karjeras attīstībā – tā sniedz ne tikai profesionālas iemaņas, bet attīsta arī personīgās īpašības, kuras var būt būtisks resurss ceļā uz savu sapņu darbu!

!!! LU darba un prakšu sludinājumu portālā E-karjera tiek publicēti prakses un darba vakanču sludinājumi.