Mežs ir ekosistēma, kur noteicošā dzīvības forma un galvenais biomasas producētājs ir koki. Mežs ir sarežģīta sistēma – tajā ietilpst gan dažāda vecuma koki, gan pameža un zemsegas augi un meža dzīvnieki, gan augsne ar tās bagātīgo faunu, baktērijām, aļģēm un citām sīkbūtnēm.

Meži aizņem gandrīz pusi no valsts teritorijas. Tie sniedz cilvēkam daudzveidīgus pakalpojumus. Nodarbības laikā runāsim par mežu ekosistēmu nozīmi, mežu ilgtspējīgu apsaimniekošanu, mežu dedzināšanu un daudz ko citu. Kā arī pēc nodarbības kadetiem būs iespēja patstāvīgi veikt praktisko darbu lauka apstākļos.

Tiekamies 25. martā plkst. 11.00 Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē, Jelgavas ielā 1, 301. auditorijā (3. stāvā), LU Dabas mājā.