Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

"Vides akadēmija" aicina skolēnus uz nodarbību "Ekosistēmu pakalpojumi, to novērtēšana un nozīme telpiskajā plānošanā"
Zane Kasparinska, LU ĢZZF Vides akadēmijas vadītāja
03.01.2019.

Nodarbība notiks šī gada 12. janvārī no plkst. 12:00 līdz 16:00, 301. auditorijā Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē Dabas mājā, Jelgavas ielā 1, Rīgā (Torņakalnā)!

Šajā nodarbībā noskaidrosim - kas ir ekosistēmu pakalpojumi, kādas ir to novērtēšanas un kartēšanas pieejas un kādas ir iespējas to izmantot telpiskajā plānošanā un pilsētbūvniecībā? Vides akadēmijas dalībnieki tiks iepazīstināti arī ar praktisku ģeogrāfisko informācijas sistēmu pielietojumu (Life Viva Grass projekta ietvaros izstrādāto integrētā plānošanas rīka piemēru) zālāju ekosistēmu pakalpojumu novērtēšanā un ilgtspējīgas apsaimniekošanas plānošanu.

Nodarbības viesis būs LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes asociētais profesors Raimonds Kasparinskis.

„Vides akadēmija” ir jauno vides zinātnieku skola - olimpiāde, kuru organizē Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte, tajā 10.-12. klašu skolēniem ir iespēja piedalīties vides izglītības nodarbībās, lieliski pavadot laiku, cīnoties par galveno balvu - studēšanu par brīvu LU ĢZZF ģeogrāfijas, ģeoloģijas vai vides zinātnes studiju programmā!

Sīkāku informācija par „Vides akadēmiju”, norisi un dalību nodarbībās skatīt šeit

Pieteikties Vides akadēmijas nodarbībām var, aizpildot pieteikuma formu un sūtot to uz e-pastu vides.akademija@lu.lv. Nodarbības ir bez maksas.