Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

LU 77. starptautiskās zinātniskās konferences sekciju sēžu aktuālās tēmas ĢZZF
Gunta Vigule, LU ĢZZF sekretāre
07.12.2018.

                      

       LU 77. starptautiskās zinātniskās konferences sekciju sēdes aktuālās tēmas
       “Dabas resursu ilgtspējīga izmantošana klimata pārmaiņu kontekstā
       projekta ietvaros 2019. gadā Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē


       Norises vieta: LU Dabas māja, Jelgavas ielā 1, Rīga

 

    Laika grafiks:
Ziņojuma nosaukuma iesniegšana pagarināta līdz 2019. gada 5. janvārim:
   * sūtot pieteikumu sekciju sēžu vadītājiem/koordinatoriem e-pastā; 
  
* JAUNUMS - elektroniskā reģistrācija šeit .
Tēžu iesniegšana - 2019. gada 21. janvāris

Risinājumi vides resursu ilgtspējīga izmantošanā un vides kvalitātes nodrošināšanā mainīga klimata apstākļos
Vadītājs: prof. Māris Kļaviņš (e-pasts: Maris.Klavins@lu.lv), asoc. prof. Iveta Šteinberga (e-pasts: Iveta.Steinberga@lu.lv)
Norises laiks: 2019. gada 28. janvāris, plkst. 10.00
Norises vieta: 335./336. auditorija

Latvijas klimats un ūdeņi - mainība, tendences un ietekmes
Vadītāja: prof. Agrita Briede (e-pasts: Agrita.Briede@lu.lv)
Norises laiks: 2019. gada 29. janvāris, plkst. 10.00
Norises vieta: 335. /336. auditorija

Aktuālie jautājumi augsnes un biotas izpēte Latvijā
Vadītāji: asoc. prof. Solvita Rūsiņa (e-pasts: Solvita.Rusina@lu.lv), asoc. prof. Raimonds Kasparinskis (e-pasts: Raimonds.Kasparinskis@lu.lv)
Norises laiks: 2019. gada 30. janvāris, plkst. 10.00
Norises vieta: 335./336. auditorija

Senie baseini, ģeoloģiskie procesi, organismi un klimats
Vadītāji: prof. Ervīns Lukševičs, asoc. prof. Ģirts Stinkulis; koordinatore: Indra Baltmane (e-pasts: Indra.Baltmane@lu.lv)
Norises laiks: 2019. gada 30. janvāris, plkst. 9.00
Norises vieta: 702. auditorija

Aktuālie pētījumi kvartārģeoloģijā un ģeomorfoloģijā
Vadītāji: doc. Māris Krievāns (e-pasts: Maris.Krievans@lu.lv), doc. Māris Nartišs (e-pasts: Maris.Nartiss@lu.lv)
Norises laiks: 2019. gada 31. janvāris, plkst. 9.00
Norises vieta: 702. auditorija

Telpiskā plānošana un attīstība
Vadītājs: asoc. prof. Pēteris Šķiņķis (e-pasts: Peteris.Skinkis@lu.lv); koordinatore Gunta Lukstiņa (e-pasts: Gunta.Lukstina@lu.lv)
Norises laiks: 2019. gada 31. janvāris, plkst. 10.00
Norises vieta: 324./325. auditorija

Spatial Planning and Governance
Vadītājs: asoc. prof. Pēteris Šķiņķis (e-pasts: Peteris.Skinkis@lu.lv); koordinatore Gunta Lukstiņa (e-pasts: Gunta.Lukstina@lu.lv)
Norises laiks: 2019. gada 1. februāris, plkst. 10.00
Norises vieta: 324./325. auditorija

Meža ekoloģija un pārvaldība
Vadītājs: asoc. prof. Didzis Elferts (e-pasts: Didzis.Elferts@lu.lv), prof. Oļģerts Nikodemus (e-pasts: Olgerts.Nikodemus@lu.lv)
Norises laiks: 2019. gada 1. februāris, plkst. 10.00
Norises vieta: 335./336. auditorija

Ģeogrāfiskā mobilitāte, demogrāfiskie izaicinājumi un teritoriju attīstība
Vadītāja: prof. Zaiga Krišjāne (e-pasts: Zaiga.Krisjane@lu.lv)
Norises laiks: 2019. gada 1. februāris, plkst. 10.00
Norises vieta: 702. auditorija

Ģeoloģiskās vides resursi mainīgā klimatā
Vadītāji: doc. Jānis Karušs (e-pasts: Janis.Karuss@lu.lv), doc. Aija Dēliņa (e-pasts:Aija.Delina@lu.lv), doc. Andis Kalvāns
Norises laiks: 2019. gada 1. februāris, plkst. 9.00
Norises vieta: 109. auditorija

Atkritumu apsaimniekošana XXI gadsimtā
Vadītājs: prof. Māris Kļaviņš (e-pasts: Maris.Klavins@lu.lv)
Norises laiks: 2019. gada 5. februāris, plkst. 10.00
Norises vieta: 702. auditorija

Vides pārvaldība un piekrastes ilgtspējīga attīstība
Vadītājs: asoc. prof. Ivars Kudreņickis (e-pasts: Ivars.Kudrenickis@lu.lv ), Dr. Jānis Brizga
Norises laiks: 2019. gada 1. februāris, plkst. 13.00
Norises vieta: 319. auditorija

Ģeomātika
Vadītājs: doc. Aivars Markots (e-pasts: Aivars.Markots@lu.lv)
Norises laiks: 2019. gada 22. marts, plkst. 09.00
Norises vieta: 106. auditorija