Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Kolokvijs par mobilitātes risinājumiem Torņakalnā 27. aprīlī
Diāna Orlovska, Live Baltic Campus projekta koordinatore
19.04.2017

Š.g. 27. aprīlī (ceturtdiena) plkst. 09.30-17.00 Latvijas Universitātes (LU) Akadēmiskā centra Dabas mājā, 702. auditorijā norisināsies Rīgas Tehniskās universitātes, augstskolas RISEBA arhitektūras un LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes studentu kolokvijs "Raņķa dambja un Vienības gatves savienojums un multimodālā transporta mezgla (MMTM) attīstībā".

Interreg projekta Live Baltic Campus ietvaros LU rīko studentu kolokviju, kurā gan arhitektūras un telpiskās attīstības plānošanas, gan arī citu jomu studentiem būs iespēja iedziļināties Dabaszinātņu akadēmiskā centra (DAC) apkaimes infrastruktūras aktualitātēs — plānotajā Raņķa dambja savienojumā ar Vienības gatvi un multimodālā transporta mezgla (MMTM) projektā, kas nākotnē tieši ietekmēs arī LU Akadēmiskā centra dzīvi.

Kolokvijā no transporta jomas ekspertiem būs iespēja iepazīties ar līdzšinējiem transporta plānošanas risinājumiem un arī pašiem piedalīties darba grupās, veidojot attīstības scenārijus mobilitātes risinājumiem Raņķa dambja un Vienības gatves savienojumam un multimodālā transporta mezgla (MMTM) attīstībai.

Pieteikšanās un reģistrācija kolokvijam

Programma

Visi interesenti, īpaši ĢZZF studenti, laipni aicināti piedalīties kolokvijā!
Tev nav jābūt sertificētam arhitektam, lai Tavs viedoklis tiktu uzklausīts.