Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

„Vides akadēmija” aicina vidusskolēnus pieteikties izaicinājumam savu zināšanu un erudīcijas pārbaudē
Zane Kasparinska, Vides akadēmijas vadītāja
09.10.2018.

Sagaidot jauno mācību gadu Jauno vides zinātnieku skolā „Vides akadēmija”, tiek aicināti visi aktīvie 10.–12. klašu skolēni piedalīties 10 interaktīvās vides izglītības nodarbībās un ekskursijās.

Vides izglītības nodarbības ir veids kā skaidrot vides aizsardzības jautājumus un panākt augstāku vides apziņas līmeni katrā no mums un sabiedrības vidū kopumā. Pēc „Vides akadēmijas” vides izglītības nodarbībām skolēniem ir iespēja pārbaudīt savu erudīciju un zināšanas „Zaļajā testā", cīnoties par būšanu starp labākajiem, kas iegūst iespēju studēt par brīvu jebkurā no bakalaura studiju programmām LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē!

Piesakies šim izaicinājumam un piedalies viedokļu diskusijās, praktiskās aktivitātēs, dažādu ideju īstenošanā „Zaļākai rītdienai". Ja Tu jau domā par studijām Latvijas Universitātē, tad šī Tev ir lieliska iespēja uzzināt vairāk par studijām, nākamajām darba iespējām un iepazīt Ģeogrāfijas uz Zemes zinātņu fakultāti Dabas mājā.

Pilnu nodarbību grafiku un tēmas skaties fakultātes vietnē!

Pieteikties nodarbībām: līdz 2018. gada 10. novembrim, aizpildot pieteikuma formu un sūtot to uz e-pastu vides.akademija@lu.lv

Kontakttālrunis: +371 29122248

Adrese: LU Dabas māja, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte, 301. auditorija (3. stāvā), Jelgavas iela 1, Rīga (Torņakalnā).