Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
LU ĢZZF tiek sagatavoti ģeogrāfijas un dabaszinību skolotāji

04.06.2012.

Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē sadarbībā ar citām Latvijas Universitātes fakultātēm starpfakultāšu profesionālo studiju programmu ietvaros tiek sagatavoti ģeogrāfijas un dabaszinību skolotāji. Reflektantiem ar vidējo izglītību ir iespējams kļūt par ģeogrāfijas un otra dabaszinātņu mācību priekšmeta skolotāju. Šādu iespēju piedāvā profesionālā bakalaura studiju programma „Dabaszinātņu un informācijas tehnoloģijas skolotājs”. Studiju ilgums 4 gadi.

 Informācija pieejama http://www.lu.lv/gribustudet/pamatstudijas/programmas/2012-2013-rudens/dabaszinatnu/ . Dokumentu iesniegšana LU Ķīmijas fakultātē.

 

            Reflektantiem ar augstāko izglītību ir iespējams iegūt ģeogrāfijas un dabaszinību skolotāja kvalifikāciju otrā līmeņa augstākās profesionālās izglītības studiju programmā „Skolotājs” studiju apakšprogrammās „Ģeogrāfijas un pamatizglītības dabaszinību skolotājs” http://www.lu.lv/gribustudet/augstaka-limena-studijas/programmas/2012-2013-rudens/skolotajs/geografijas-pam-dabaszinibu/ un „Ģeogrāfijas un dabaszinību skolotājs” http://www.lu.lv/gribustudet/augstaka-limena-studijas/programmas/2012-2013-rudens/skolotajs/geografijas-dabaszinibu/.

 Studiju ilgums no 1,5 līdz 2,5 gadiem atkarībā no iepriekšējās izglītības. Informācija pieejama LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes saitē. Dokumentu pieņemšana  LU PPMF.

            Sīkāk par ģeogrāfijas un dabaszinību skolotāja studiju iespējām sniegs apakšprogrammas vadītāja Līga Zelča pa e - pastu liga.zelca@lu.lv vai mob. tālruni 26533338.