Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

LU ĢZZF Jauno vides zinātnieku skolā „Vides akadēmija” norisināsies nodarbība par tēmu „Vides tehnoloģijas”
Zane Kasparinska, LU ĢZZF Vides akadēmijas vadītāja
11.04.2013.

Nodarbība notiks šī gada 12. aprīlī no plkst. 12:00 līdz 16:00 LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē, Rīgā, Alberta ielā 10, 304. auditorijā.

Vides tehnoloģijas ir tehnoloģiski vides problēmu risinājumi, kas mazina ražošanas ietekmi uz vidi. Nodarbības laikā LU ĢZZF Jauno vides zinātnieku skolas „Vides akadēmija” dalībnieki viesosies uzņēmumā SIA „Eko Osta”, lai iegūtu priekšstatu par vides tehnoloģiju nozīmi un praktisko pielietošanu.

Nodarbības noslēgumā „Vides akadēmijas” dalībnieki prezentēs zinātniski pētniecisko darbu rezultātus, kā arī apliecinās savas zināšanas un prasmes „Zaļajā testā" un cīnīsies par vietu starp labākajiem!

„Vides akadēmija” ir Jauno vides zinātnieku skola – olimpiāde, kuru organizē LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte (LU ĢZZF), tajā reizi mēnesī 10.-12. klašu skolēniem ir iespēja piedalīties vides izglītības nodarbībās, lieliski pavadot laiku, un cīnīties par galveno balvu – bez maksas studēt vides zinātni Latvijas Universitātē, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē!

Sīkāku informācija par „Vides akadēmiju”, norisi un dalību nodarbībās skatīt: www.geo.lu.lv/nacstudet/skoleniem/videsakademija/


Līdzi jāņem: 

  • Rakstāmlietas 
  • Konspektu klade 
  • Labs garastāvoklis