Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

„Vides akadēmija” aicina skolēnus piedalīties nodarbībā „Zemes resursi, to ilgtspējīga izmantošana”
Zane Kasparinska, LU ĢZZF Vides akadēmijas vadītāja
06.11.2013.

Nodarbība notiks šī gada 9. novembrī no plkst. 12:00 līdz 16:00 LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē, Rīgā, Alberta ielā 10, 401. auditorijā.

Kādi ir zemes resursi Latvijā un vai tie tiek ilgtspējīgi izmantoti?- to Tu varēsi noskaidrot Vides akadēmijas nodarbībā, kurā viesosies Latvijas Kūdras ražotāju asociācijas izpilddirektore, Dr. ģeol. Ilze Ozola un sniegs ieskatu par kūdras resursiem, to apsaimniekošanu un izmantošanu Latvijā.

Nodarbības noslēgumā dalībnieki apliecinās savas zināšanas un prasmes „Zaļajā testā" un cīnīsies par vietu starp labākajiem!

„Vides akadēmija” ir Jauno vides zinātnieku skola – olimpiāde, kuru organizē LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte (LU ĢZZF), tajā reizi mēnesī 10.-12. klašu skolēniem ir iespēja piedalīties vides izglītības nodarbībās, lieliski pavadot laiku, un cīnīties par galveno balvu – bez maksas studēt Latvijas Universitātē, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē!

Sīkāku informācija par „Vides akadēmiju”, norisi un dalību nodarbībās skatīt: www.geo.lu.lv/nacstudet/skoleniem/videsakademija/

Pieteikties Vides akadēmijas nodarbībām var, aizpildot pieteikuma formu un sūtot to uz e-pastu vides.akademija@lu.lv

Līdzi jāņem:

Rakstāmlietas

Konspektu klade

Labs garastāvoklis