Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

„Vides akadēmija” aicina skolēnus piedalīties nodarbībā „Vides politika un pārvaldība”
Zane Kasparinska, LU ĢZZF Vides akadēmijas vadītāja
14.01.2014.

Nodarbība notiks šī gada 18. janvārī no plkst. 12:00 līdz 16:00 LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē, Rīgā, Alberta ielā 10, 401. auditorijā.

Ko nozīmē vides politika un kas notiek šajā jomā Latvijā? - to Tu varēsi noskaidrot Vides akadēmijas nodarbībā, kurā viesosies LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Telpiskās plānošanas politikas nodaļas vadītāja, vides zinātņu maģistre Kristīne Rasiņa un sniegs ieskatu par vides politikas aspektiem telpiskajā plānošanā saistībā ar piekrastes un jūras plānošanu, kā arī starptautiskajām iniciatīvām un gaidāmo Latvijas prezidentūru Eiropas Padomē.

Nodarbības noslēgumā dalībnieki apliecinās savas zināšanas un prasmes „Zaļajā testā" un cīnīsies par vietu starp labākajiem!

„Vides akadēmija” ir Jauno vides zinātnieku skola – olimpiāde, kuru organizē LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte (LU ĢZZF), tajā reizi mēnesī 10.-12. klašu skolēniem ir iespēja piedalīties vides izglītības nodarbībās, lieliski pavadot laiku, un cīnīties par galveno balvu – bez maksas studēt Latvijas Universitātē, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē!

 

Sīkāku informācija par „Vides akadēmiju”, norisi un dalību nodarbībās skatīt: www.geo.lu.lv/nacstudet/skoleniem/videsakademija/

 

Līdzi jāņem:

Rakstāmlietas

Konspektu klade

Labs garastāvoklis