Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Lekciju ciklā “Ilgtspējīga un inovatīva pilsētvides attīstība” apskatīs Mūkusalas teritorijas attīstības koncepcijas
Integrēta plānošana un sadarbības modelis degradēto teritoriju revitalizācijai
08.11.2017.

Projekta “Integrēta plānošana un sadarbības modelis degradēto teritoriju revitalizācijai” apakšprojekta MŪKUSALAS TERITORIJAS ATTĪSTĪBAS KONCEPCIJAS (PUBLISKĀS TELPAS DIZAINA) IZSTRĀDE ietvaros š.g. 10. novembrī, plkst. 10:00, RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6 (3. stāvā 303. telpā) norisināsies otrais tematisko lekciju cikls “Ilgtspējīga un inovatīva pilsētvides attīstība”.

Laipni lūdzam ĢZZF studentus un mācībspēkus piedalīties šajā un turpmākajos apakšprojekta pasākumos (atsevišķi uzaicinājumi sekos), izsakot savu viedokli, kontaktējoties ar citu augstskolu studentiem un mācībspēkiem!

Programma

Mūkusalas teritorija, kuru ierobežo Mūkusalas, Bieķensalas un Jelgavas iela un dzelzceļš, ir daļa no Torņakalna apkaimes un atrodas UNESCO Pasaules kultūras un dabas mantojuma objekta “Rīgas vēsturiskais centrs” aizsardzības zonā, ir izvēlēta par pilotprojekta “Baltic Urban Lab” teritoriju. Projektu administrē Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments.

Projekta “Baltic Urban Lab” vispārējais mērķis ir pilnveidot pilsētvides plānošanu, izstrādājot un testējot jaunu integrētu plānošanas pieeju un sadarbības modeli degradēto teritoriju reģenerācijā, tādējādi palīdzot pilsētām revitalizēt urbānās telpas un pārveidot tās ilgtspējīgā teritorijā ar kvalitatīvu dzīves un darba vidi.

Projekta "Baltic Urban Lab" ietvaros, apakšprojektā "Mūkusalas teritorijas attīstības koncepcijas (publiskās telpas dizains) izstrādē piedalās Latvijas Universitātes, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes studiju programmas Telpiskās attīstības plānošana un ģeogrāfijas bakalauru studiju,  Rīgas Tehniskās Universitātes Arhitektūras un Pilsētplānošanas fakultātes un Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas - studenti un mācībspēki. Apakšprojekta laikā, plānoti trīs tematiskie lekciju cikli un projektu izstrāde.