Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Ģeodienas 2017 jeb mūsu fakultātes 73 gadu jubilejas svinības 4.-8.decembrī
Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde
01.12.2017.

Lai turpinātu sevi saukt par tradīcijām bagātāko Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāti (ĢZZF), turpinām tās piekopt un pats galvenais – aktīvi apmeklēt. Nedēļa, kad brīžiem aizmirst studiju grūto daļu un izbaudīt jaunību.

Kas? Ģeodienas 2017 jeb mūsu fakultātes 73 gadu jubilejas svinības.
Kad? No 4. līdz 8. decembrim.
Kā? Jautri, interesanti, ar tradīcijām un jaunām sajūtām piepildīti.

Kāpēc? Jo mēs bijām, esam un būsim!

Šī gada ģeopasākumi:

Pirmdiena, 5. decembris – iesildāmies ģeodienu noskaņās. Svētdienā beigusies ”Lielā Didriķa” jeb bilžu konkursa balsošana un tiek gatavoti rezultāti. Fakultātē tiek atklāta ”Lielā Didriķa” bilžu izstāde un ģeoralliju emblēmu izstāde, kas ir šī gada Ģeodienu jaunums. Turpinās pieteikšanās ģeobasketbolam un kultūras vakaram.

Otrdiena, 6. decembrisĢeodienu konference plkst. 14.00, LU Dabas mājā 223. auditorijā, kur kopā sanāks gan pasniedzēji, gan studenti, lai noskaidrotu, kurš tad šogad ir ieguvis nominācijas – Ģeodāma un Ģeovīrs, Gada pasniedzējs, Gada prieks un Gada bēda, Gada pasākums un kurš ir uzvarējis fotokonkursā “Lielais Didriķis”. Kā arī šis ir tas pasākums, kur tieši tev, student, ir iespēja uzdot savu jautājumu, kādam no fakultātes pasniedzējiem. Nomināciju un jautājumu pasniedzējiem urnu meklē otrajā stāvā uz palodzes, tur pat arī baumu kaste.

Savukārt otrdienas vakarā plkst. 18.30, LU Dabas mājā 702. auditorijā ikgadējās komandu sacensības Erudīcijas vakarā. Klīst runas, ka ģeogrāfi ir viserudītākie vienaudži visās paaudzēs, tāpēc spējīgi uzvarēt visos erudīcijas konkursos! Lai nesaslavētu sevi veltīgi, aicinām iesildīties visām iespējamām TV viktorīnām un citām prāta kustināšanas spēlēm, kas tikai sekos, Ģeodienu Erudīcijas vakarā! Vēlies spēkoties zināšanās un pārbaudīt savu erudīciju dažādās ar ģeogrāfiju un ne tikai saistītās tēmās? Pievienojies un noskaidro, kuri būs šī gada erudīcijas karaļi! Lai pievienotos Erudīcijas vakaram, aizpildi pieteikuma anketu ŠEIT

Trešdiena, 6. decembris – 22:30, Elektrum olimpiskajā centrā notiks baskatbola komandu sacensības Ģeobasketbols. Sen ir zināms, ka ģeogrāfi ir aktīvākie un sportiskākie cilvēki. Kā jau sporta mīļotājiem mums ir savs tradicionālais sporta veids – basketbols. Arī šogad ikvienam esošajam ĢZZF studentam, absolventam, pasniedzējam vai senāk studējošam ir iespēja piedalīties ar savu komandu. Atceries, ka komandā jābūt līdz 8 spēlētājiem un vismaz 1 meitenei (uz laukuma – 5 spēlētāji un vismaz vienai jābūt meitenei)! Tu drīksti pieteikt tikai vienu spēlētāju no malas (personu, kas nestudē vai nav studējis ĢZZF fakultātē). Lai pieteiktu savu komandu, aizpildi pieteikuma anketu ŠEIT!

Ceturtdiena, 7. decembris – 18:30, Hāgenskalna komūnā (Nometņu iela 49) – Kultūras vakars.  Ģeogrāfi sen ir pazīstami kā atraktīvi un radoši cilvēki, tāpēc arī šogad nevaram iztikt bez Kultūras vakara, kur ikvienam ir iespēja parādīt savu talantu, par kuru varbūt neviens pat nenojauš. Mūzika, dzeja, atmiņas par ceļojumiem, māksla u.c.. Aizpildi anketu ŠEIT un kļūsti par vienu no vakara zvaigznēm! Arī, ja nevēlies neko rādīt, bet vēlies tikai baudīt – atnāc! Būs uzkodas, dzērieni un arī spēles After daļai, kuras spēlēsim omulīgā gaisotnē un superīgā kompānijā.

Piektdiena, 9. decembris – 21:00, Noliktavā No3 (Andrejostas iela 4a) Ģeodienu izskaņas pasākums – Ģeodienu ballīte. Kad darbs ir padarīts, tad ir laiks atpūtai! 21:00 tiekamies Noliktava No3, kur, kā Ģeodienu nedēļas noslēdzošais pasākums, būs Ģeodienu ballīte. Šogad mūsu ausis lutinās un kājas kustinās mūzikas grupas:22:00 OGHRE, 23:00 Lietotas mēbeles no Holandes, un pēc tam, no 00:00 līdz pat rīta gaismai par mūziku un dejām parūpēsies DJ Viss ir slikti, ar Mārtiņu un Jāni. Ieejas maksa: ģeotautiešiem – 3€, ģeodraugiem – 4€. Uz vietas varēs arī iegādāties Ģeovēstis 2017. Ballītes pasākums pieejams ŠEIT!

Visi ir laipni aicināti apmeklēt un piedalīties pasākumos, kā arī Ģeodienu laikā iegādāties Ģeodienu avīzi-Ģeovēstis 2017, kurā būs intervijas, baumas, spārnotie teicieni un daudz kas cits.

Svinēsim svētkus kopā!