Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Ziemassvētku balle
Līga Pakalna, LU ĢZZF studentu pašpārvaldes priekšsēdētāja
03.12.2013.

Pavisam drīz būs klāt Ziemassvētki - vieni no gada gaišākajiem un īpašākajiem svētkiem. Šogad viss notiks nedaudz zinātniskāk - egļu zari kārtosies izohipsās un izobātās, piparkūku šūnas eksponenciāli dalīsies un kājas metīsies Ņūtona likumus apstiprinošā kurpju zoļu deldēšanā, jo par ziemeļblāzmas romances radīšanu svētku ballē rūpēsies LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes, LU Bioloģijas fakultātes un LU Fizikas un Matemātikas fakultātes studentu pašpārvaldes. Aicinām uz mirdzošāko šī gada Ziemassvētku balli, kas notiks 14. decembrī plkst. 21.00 LU Fizikas un Matemātikas fakultātes telpās, Zeļļu ielā 8!

Patīkamu ziemeļblāzmas gaismas staru intensitāti palīdzēs sasniegt grupas The SixTies un Trešā nedēļa, par dejām līdz pēdējiem mēness stariem rūpēsies DJ .

Balles gaitā sagaidāmas dažādas aktivitātes visām gaumēm, kas paredz arī skaistāko mirkļu iemūžināšanu īpašā Ziemassvētku gaisotnē.Ieejas karšu cenas vienai personai iepriekšpārdošanā Ls 3/4,27 euro, pārim Ls 5/7,11 euro.

No 2. decembra ieejas kartes iespējams iegādāties LU ĢZZF bibliotēkā.

Sev un saviem draugiem var rezervēt galdiņu, elektroniski ej.uz/galdins Galdiņu skaits ir ierobežots, tāpēc jāpasteidzas!

Ja nu tomēr nav pagūts galdiņu rezervēt, vieta, kur pēc dejošanas atvilkt elpu, atradīsies visiem.

Par patīkamiem pārsteigumiem rūpēsies “Volvo” ledus halle, Dr. Tereško tējas, deju studija “Kaprīze”, “Folkklubs ALA”, kokaudzētava “Baltezers”, kā arī sporta klubs KL.


Ierašanās svinīgos tērpos, tāpēc meklējam kleitas un uzvalkus, spodrinām kurpes un tiekamies gada skaistākajā Ziemassvētku ballē!