Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Latvijas vides zinātnes studentu vasaras seminārs „Atbildīga saimniekošana”
Līga Pakalna, LU ĢZZF Studentu pašpārvalde
17.06.2013.

Vides zinātnes un līdzīgas programmas apgūst ap 900 studentu dažādās Latvijas augstskolās. Katra no programmām atšķiras, tomēr visus šos studentus vieno kopīgas rūpes par vidi un vēlme to uzlabot. Lai vides zinātnes studenti varētu iepazīt viens otru, sadraudzēties un pavadīt kopā aizraujošu nedēļas nogali, LVZSA rīko vasaras semināru „Atbildīga saimniekošana”.

Kas ir tīrāka ražošana? Zināms, ka ikviens ar savām ikdienas darbībām ietekmē vidi- rada atkritumus, tērē enerģiju un ūdeni, izmanto dažādus dabas materiālus. To pašu dara arī uzņēmumi tikai daudzreiz lielākos apmēros un dažreiz aiz slēgtām durvīm. Seminārā „Atbildīga saimniekošana” būs iespēja ielūkoties konkrēta uzņēmuma darbībā, analizēt, kāda veida ietekmi tas rada uz apkārtējo vidi, kā arī kopīgi meklēt iespējamos uzlabojumus tādiem aspektiem, kā ūdens patēriņš, notekūdeņi, elektroenerģijas ietaupījums, izejvielu izmantošana. Grupu darbu un neformālu apmācību mērķis būs sniegt pamatzināšanas tīrākas ražošanas jomā, lai kopīgi meklētu risinājumus, kā Latvijas uzņēmumi var saimniekot atbildīgi.

Semināra ietvaros būs iespēja iepazīt ne tikai uzņēmumu, bet arī dažādās vides zinātnes programmas Latvijā, un to galvenās apmācību jomas, lai izzinātu “videnieku” kopīgās un atšķirīgās iezīmes.

Norises laiks un vieta

Seminārs notiks 23.-25. augustāatpūtas bāzē „Leiputrija”, Ādažu novadā.

Semināra dalībnieku nokļūšanai uz un no norises vietas tiks nodrošināts transports no Rīgas.

Pietiekšanās

Pieteikties semināram var, aizpildot dalībnieka pieteikuma anketu, līdz 30.jūnijam.

Vairāk informācijas par semināru: www.lvzsa.lv. Visi jaunumi un aktualitātes par semināru LVZSA Facebook lapā un Twitter kontā: @LVZSA

 

Semināru rīko Latvijas Vides zinātnes studentu apvienība ar programmas “Jaunatnes darbībā” finansiālo atbalstu. Semināru atbalsta spēļu veikals „Ludo” un žurnāls inteliģentam un zinātkāram lasītājam „GEO”.

 

Kontaktinformācija:

Kristīne Dobrāja

Projekta organizatore

E-pasts: kristine.dobraja@lvzsa.lv

Tālrunis: +371 29526961