Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Vācijas-Baltijas zināšanu un pieredzes apmaiņa par pilsētu sarukšanas procesiem praktiska pētījuma ietvaros: Rīgas apkaimju piemērs

29.01.2014.

No 2014. gada 20. janvāra līdz 28. novembrim Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes (Latvija), Tartu Universitātes Ģeogrāfijas fakultātes (Igaunija) un Drēzdenes Tehniskās Universitātes Telpiskās attīstības nodaļas (Vācija) pasniedzēji un studenti īsteno projektu ar mērķi apvienot pilsētu pētniekus no Vācijas, Latvijas un Igaunijas pētījumā par pilsētu sarukšanu (Rīgas apkaimju gadījuma izpēte) un izveidot iestrādes tālākai zinātniskai un akadēmiskai sadarbībai par šo tēmu starp Baltijas valstīm un Vāciju.

Baltijas-Vācijas augstskolu biroja projektu 4968 eiro apjomā finansiāli atbalsta Vācijas Akadēmiskās apmaiņas dienests (DAAD) no Vācijas Ārlietu ministrijas piešķirtajiem līdzekļiem.

Projektā pilsētu sarukšanas procesu izpētē un darbseminārā tieši iesaistīti 8 pētnieki un 30 studenti no Vācijas, Igaunijas un Latvijas, bet vieslekcijas un diskusija par Rīgas sarukšanas procesiem Latvijas Universitātē un Rīgas Urbānajā institūtā no 7. līdz 11. aprīlim būs publisks un jebkuram interesentam pieejams pasākums, uzaicinājumi būs institūciju mājaslapās un publiskajā telpā.

Projekta vadošais partneris ir Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte, sīkāka informācija pie Kristīnes Āboliņas (e-pasts: kristine.abolina@lu.lv).