Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Aicinājums uz semināru “Pazemes ūdeņu pārvaldība un pētījumi” 26. janvārī
Andis Kalvāns, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes vadošais pētnieks
11.01.2018.

Latvijas Universitātes (LU) Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte (ĢZZF) aicina uz semināru “Pazemes ūdeņu pārvaldība un pētījumi” 26. janvārī, piektdienā, no plkst. 9:00.

Semināra mērķis ir veicināt valsts pārvaldes iestāžu un zinātnisko institūciju komunikāciju, apmainīties ar viedokļiem par valsts pārvaldes aktuālajiem jautājumiem un jaunākajiem pētījumiem par pazemes ūdeņu resursiem.
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Zemkopības ministrijas un Latvijas vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra pārstāvji stāstīs par aktuālajiem pazemes ūdeņu aizsardzības jautājumiem no valsts pārvaldes skatu punkta. Savukārt Latvijas Universitātes un Latvijas Lauksaimniecības universitātes pārstāvji iepazīstinās ar jaunāko zinātnisko pētījumu rezultātiem par pazemes ūdeņu sastāvu Latvijā, un to pielietojumu pazemes ūdens resursu apsaimniekošanā.
Semināra norises vieta: LU Dabas māja, Jelgavas ielā 1, Rīgā, 324. auditorijā (3. stāvā), 2018. gada 26. janvārī no plkst. 9:00 līdz 11:40.

No plkst. 11:40 turpat notiks LU 76. Starptautiskās zinātniskās konferences nozares "Klimata pārmaiņas un dabas resursu ilgtspējīga izmantošana" sekcijas sēde "Lietišķā ģeoloģija", kur klausītājus gaidīs ziņojumi par jaunākajiem pētījumiem hidroģeoloģijas, inženierģeoloģijas un ģeofizikas jomās.

Semināra programmu skatīt šeit.

Lūgums dalībai seminārā reģistrēties šeit

Plašāka informācija: LU ĢZZF vadošais pētnieks, Andis Kalvāns, mob.t. 26545112, e-pasts: andis.kalvans@lu.lv.

Seminārs tiek organizēts Valsts pētījumu programmas Latvijas ekosistēmu vērtība un tās dinamika klimata ietekmē - EVIDEnT apakšprojekta „Pazemes ūdeņu izpēte” ietvaros.