Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Vides akadēmija aicina skolēnus piedalīties 2013./2014. akadēmiskā gada noslēguma nodarbībā „Zivju resursu izpēte Latvijā”
Zane Kasparinska, LU ĢZZF Vides akadēmijas vadītāja
21.05.2014.

Nodarbība notiks šī gada 24. maijā plkst. 12:00 LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē, Rīgā, Alberta ielā 10, 401. auditorijā.

Latvijā vieni no nozīmīgākajiem resursiem ir zivju resursi. Kā tie tiek apsaimniekoti un kā notiek zivju resursu izpēte Latvijā? – to Tu varēsi noskaidrot Vides akadēmijas 2013./2014. akadēmiskā gada noslēguma nodarbībā, kurā viesosies Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta “BIOR” Zivju resursu pētniecības departamenta Iekšējo ūdeņu nodaļas asistents Jānis Bajinskis un rosinās diskusiju par šiem jautājumiem.

Nodarbības noslēgumā tiks apbalvoti labākie Vides akadēmijas kursanti, kuri ieguvuši augstākos vērtējumus „Zaļajā testā" – tādejādi iegūstot iespēju bez maksas studēt Latvijas Universitātē, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē!

„Vides akadēmija” ir Jauno vides zinātnieku skola – olimpiāde, kuru organizē LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte (LU ĢZZF), tajā reizi mēnesī 10.-12. klašu skolēniem ir iespēja piedalīties vides izglītības nodarbībās, lieliski pavadot laiku, un cīnīties par galveno balvu – bez maksas studēt Latvijas Universitātē, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē!

 

Sīkāku informācija par „Vides akadēmiju”, norisi un dalību nodarbībās skatīt: www.geo.lu.lv/nacstudet/skoleniem/videsakademija/


Pieteikties Vides akadēmijas nodarbībām var, aizpildot pieteikuma formu un sūtot to uz e-pastu vides.akademija@lu.lv.

Nodarbības ir bez maksas!