Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Jauno vides zinātnieku skola „Vides akadēmija” aicina piedalīties šī mācību gada otrajā nodarbībā „Vides filozofija un ilgtspējīga attīstība”

03.12.2012.

Nodarbība notiks šī gada 8. decembrī no plkst. 12:00 līdz 16:00 LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē, Rīgā, Alberta ielā 10, 401. auditorijā.

Vai Tu zināji, ka meži aizņem aptuveni 55% no Latvijas teritorijas? Cilvēks arvien vairāk izmanto mežu savām vajadzībām. Lielās platībās meži kļūst par intensīvi izmantotām cilvēku veidotām sistēmām. Tā rezultātā mežs zaudē savas pašregulējošās un pašaizsardzības spējas. Cilvēka intereses šajā gadījumā bieži ir pretrunā dabā notiekošajiem procesiem.

Kā iespējams saimniekot Latvijas mežos atbilstoši dabiskajiem procesiem? Uz šo jautājumu sniegs atbildi Vides akadēmijas kārtējā nodarbība, kuras viesis būs Pasaules Dabas Fonda Meža programmas vadītājs Jānis Rozītis, kurš sniegs ieskatu par to, kā veicināt ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu Latvijā.

Nodarbības noslēgumā dalībnieki apliecinās savas zināšanas un prasmes „Zaļajā testā" un cīnīsies par vietu starp labākajiem!

„Vides akadēmija” ir Jauno vides zinātnieku skola – olimpiāde, kuru organizē LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte (LU ĢZZF), tajā reizi mēnesī 10.-12. klašu skolēniem ir iespēja piedalīties vides izglītības nodarbībās, lieliski pavadot laiku, un cīnīties par galveno balvu – bez maksas studēt vides zinātni Latvijas Universitātē, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē!

 

Sīkāku informācija par „Vides akadēmiju”, norisi un dalību nodarbībās skatīt: http://www.geo.lu.lv/nacstudet/skoleniem/videsakademija/

Pieteikties Vides akadēmijas nodarbībām var, aizpildot pieteikuma formu un sūtot to uz e-pastu vides.akademija@lu.lv. Nodarbības ir bez maksas!

 

Līdzi jāņem:

  • Rakstāmlietas
  • Konspektu klade
  • Labs garastāvoklis