Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
ESPON NORBA projekta konference Jūrmalā, 30-31.augustā

16.07.2012.

2012. gada 30.un 31.augustā Jūrmālā, Baltic Beach Hotel norisināsies ESPON NORBA projekta noslēguma konference, kuras mērķis būs konstruktīvas diskusijas veidošana par teritoriālo kohēziju Baltijas jūras reģionā, kā arī pieredzes apmaiņa par teritoriālās pārvaldības un stratēģiskās plānošanas praksi starp Ziemeļu- Baltijas reģioniem.

Konferences diskusiju ietvaros tiks izcelta ESPON teritoriālā pieredze tieši makro reģionālajā kontekstā, kas aptvers demogrāfijas, pilsētu reģionu, lauku attīstības un teritoriālās sadarbības jomas.

Šī konference noslēgs četru NORBA projekta konferenču ciklu: politiku veidotājiem un ieviesējiem (Stokholma, 2011. gada februāris), doktorantiem un jaunajiem zinātniekiem (Roskilde, 2011.gada maijs), pētniekiem un zinātniekiem (Oslo, 2012.gada marts), un  noslēgumā konference Jūrmalā, kuras mērķauditorija aptver ne tikai visas minētās grupas, bet arī aicina ikvienu interesentu piedalīties debatēs par

Ziemeļu- Baltijas reģiona izaicinājumiem un iespējām teritoriālās attīstības kontekstā.

No Latvijas puses savu dalību ir apstiprinājuši un konferenci atklās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Valsts sekretārs Aleksandrs Antonovs un Valsts sekretāra vietniece Ilona Raugze, kura klātesošos iepazīstinās ar teritoriālās kohēzijas tendencēm un ietekmi uz Latvijas reģioniem.

NORBA ir  ESPON programmas kontaktpunktu projekts ar mērķi veicināt Ziemeļu – Baltijas dialogus telpiskās plānošanas starptautiskajā perspektīvā. Projekta partneri ir Somijas, Igaunijas, Latvijas, Norvēģijas, Islandes un Zviedrijas kontaktpunkti.

 

KONFERENCES PROGRAMMA