Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

„Vides akadēmija” aicina skolēnus piedalīties nodarbībā „Bioloģiskā daudzveidība, tās izmaiņas”
Zane Kasparinska, LU ĢZZF Vides akadēmijas vadītāja
16.12.2013.

Nodarbība notiks šī gada 21. decembrī no plkst. 12:00 līdz 16:00 LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē, Rīgā, Alberta ielā 10, 401. auditorijā.

Ko nozīmē bioloģiskā daudzveidība un kādas ir tās izmaiņas pasaulē un Latvijā? - to Tu varēsi noskaidrot Vides akadēmijas nodarbībā, kurā viesosies Latvijas Botāniķu biedrības valdes priekšsēdētāja, Dabas aizsardzības pārvaldes eksperte, Dr. ģeogr. Agnese Priede un sniegs ieskatu par bioloģisko daudzveidību un tās saglabāšanu Latvijā – par sugām, to dzīvotnēm, kā tiek organizēta dabas aizsardzība un kādas organizācijas Latvijā ar to nodarbojas?

Nodarbības noslēgumā dalībnieki apliecinās savas zināšanas un prasmes „Zaļajā testā" un cīnīsies par vietu starp labākajiem!

„Vides akadēmija” ir Jauno vides zinātnieku skola – olimpiāde, kuru organizē LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte (LU ĢZZF), tajā reizi mēnesī 10.-12. klašu skolēniem ir iespēja piedalīties vides izglītības nodarbībās, lieliski pavadot laiku, un cīnīties par galveno balvu – bez maksas studēt Latvijas Universitātē, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē!

Sīkāku informācija par „Vides akadēmiju”, norisi un dalību nodarbībās skatīt: www.geo.lu.lv/nacstudet/skoleniem/videsakademija/

 

Līdzi jāņem:

Rakstāmlietas

Konspektu klade

Labs garastāvoklis