Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

“Vides akadēmija” aicina skolēnus piedalīties nodarbībā „Aprites ekonomika un ilgtspējīga valsts izaugsme”
Zane Kasparinska, Vides akadēmijas vadītāja
12.12.2017.

Nodarbība notiks šī gada 16. decembrī no plkst. 12:00 līdz 16:00 Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, 301. audit., Jelgavas ielā 1, Rīgā (Torņkalnā) !

Šajā nodarbībā uzzināsim par aprites ekonomiku un ekodizainu, ilgtspējīgu attīstību, atjaunojamiem energoresursiem, kā arī atkritumu dzīves ciklu un tā lomu aprites ekonomikas nodrošināšanā.

Mēģināsim saprast – kā dzīvot saskaņā ar dabu, lai apsaimniekotu atkritumus ilgtspējīgi un neradītu lielus to apjomus? Atbildes uz to palīdzēs atrast pārstāvji no Latvijas atkritumu saimniecības asociācijas, Dr. phys. Rūta Bendere un Dr. chem. Juris Benders.

„Vides akadēmija” ir jauno vides zinātnieku skola - olimpiāde, kuru organizē Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte, tajā 10.-12. klašu skolēniem ir iespēja piedalīties vides izglītības nodarbībās, lieliski pavadot laiku, cīnoties par galveno balvu - studēšanu par brīvu LU ĢZZF ģeogrāfijas, ģeoloģijas vai vides zinātnes studiju programmā!

Sīkāku informācija par „Vides akadēmiju”, norisi un dalību nodarbībās skatīt: www.geo.lu.lv/nacstudet/skoleniem/videsakademija/

Pieteikties Vides akadēmijas nodarbībām var, aizpildot pieteikuma formu un sūtot to uz e-pastu vides.akademija@lu.lv. Nodarbības ir bez maksas!