Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Vides akadēmija aicina skolēnus piedalīties nodarbībā „Vides ētika – dzīvesveids un vide”
Zane Kasparinska, LU ĢZZF Vides akadēmijas vadītāja
17.03.2014.

Nodarbība notiks šī gada 22. martā no plkst. 12:00 līdz 16:00 LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē, Rīgā, Alberta ielā 10, 401. auditorijā.

Kopš seniem laikiem cilvēki ir centušies gan pakļaut dabu un iejaukties dabiskajos procesos, gan arī meklēt savas dzīves modelī saskaņu ar apkārtējo vidi. Vai cilvēkiem ir harmoniskas attiecības ar dabu un kādas ir mūsdienu tendencies šeit mūsmājās un citur pasaulē? - to Tu varēsi noskaidrot Vides akadēmijas kārtējā nodarbībā, kurā viesosies Dr. ģeogr. Ēriks Leitis un rosinās diskusiju par šiem jautājumiem, Jūsu pašu uzskatiem, un pieredzi, kā arī vides apziņas veidošanos sabiedrībā.

Nodarbības noslēgumā dalībnieki apliecinās savas zināšanas un prasmes „Zaļajā testā" un cīnīsies par vietu starp labākajiem!           

„Vides akadēmija” ir Jauno vides zinātnieku skola – olimpiāde, kuru organizē LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte (LU ĢZZF), tajā reizi mēnesī 10.-12. klašu skolēniem ir iespēja piedalīties vides izglītības nodarbībās, lieliski pavadot laiku, un cīnīties par galveno balvu – bez maksas studēt vides zinātni Latvijas Universitātē, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē!

 

Sīkāku informācija par „Vides akadēmiju”, norisi un dalību nodarbībās skatīt: www.geo.lu.lv/nacstudet/skoleniem/videsakademija/ 

Pieteikties Vides akadēmijas nodarbībām var, aizpildot pieteikuma formu un sūtot to uz e-pastu vides.akademija@lu.lv. Nodarbības ir bez maksas! 

 

Līdzi jāņem:

  • Rakstāmlietas
  • Konspektu klade
  • Labs garastāvoklis