Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Vides akadēmija aicina skolēnus piedalīties nodarbībā „Augsnes izmantošana un aizsardzība”
Zane Kasparinska, LU ĢZZF Vides akadēmijas vadītāja
20.02.2014.

Nodarbība notiks šī gada 22. februārī no plkst. 12:00 līdz 16:00 LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē, Rīgā, Alberta ielā 10, 401. auditorijā.

Augsne ir sarežģīts dabas objekts, kuru iespējams daudzveidīgi pētīt, analizēt un izmantot. Cilvēku saimnieciskās darbības rezultātā arvien aktuālāka kļūst augsnes aizsardzība. Kāda ir augsnes nozīme, cik tā mums ir svarīga un kā mēs spējam to ietekmēt?- to Tu varēsi noskaidrot Vides akadēmijas kārtējā nodarbībā, kurā LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes pētnieks, Dr. ģeogr. Raimonds Kasparinskis rosinās diskusiju par šo jautājumu.

Nodarbības noslēgumā dalībnieki apliecinās savas zināšanas un prasmes „Zaļajā testā" un cīnīsies par vietu starp labākajiem!

„Vides akadēmija” ir Jauno vides zinātnieku skola – olimpiāde, kuru organizē LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte (LU ĢZZF), tajā reizi mēnesī 10.-12. klašu skolēniem ir iespēja piedalīties vides izglītības nodarbībās, lieliski pavadot laiku, un cīnīties par galveno balvu – bez maksas studēt vides zinātni Latvijas Universitātē, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē!

 

Sīkāku informācija par „Vides akadēmiju”, norisi un dalību nodarbībās skatīt: www.geo.lu.lv/nacstudet/skoleniem/videsakademija/

 

Pieteikties Vides akadēmijas nodarbībām var, aizpildot pieteikuma formu un sūtot to uz e-pastu vides.akademija@lu.lv. Nodarbības ir bez maksas! 

 

Līdzi jāņem:

Rakstāmlietas

Konspektu klade

Labs garastāvoklis