Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Doktorantūras skolā „Zemes resursi un to ilgtspējīga izmantošana” notiks profesora Tõnu Meidla vieslekcijas par paleozoja ēru

08.05.2012.

Doktorantūras skolas „Zemes resursi un to ilgtspējīga izmantošana” dalībnieki, kā arī citi interesenti tiek aicināti noklausīties profesora Tõnu Meidla (Tartu Universitāte, Igaunija) vieslekcijas, kuras notiks šī gada 9. maijā Latvijas Univesitātes (LU) Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē, Alberta ielā 10, 313.telpā.

12.30-14.00 “Early Palaeozoic climate and biotic changes (with examples from the Baltic States)” – Agrā paleozoja klimata un biotas izmaiņas (ar piemēriem no Baltijas valstu teritorijas).

14.30-16.00 “Palaeozoic stratigraphy of the Baltic States – progress and problems”Baltijas valstu paleozoja stratigrāfija - sasniegumi un problēmas.

Profesors Tõnu Meidla ir Tartu Universitātes (Igaunija) pētnieks, Zemes zinātņu un ekoloģijas doktorantūras skolas vadītājs. Pašreiz vada projektus un piedalās to realizācijā šādos virzienos:

  • Ordovika un silūra periodu klimata izmaiņas, pamatojoties uz organismu kompleksu un sedimentācijas apstākļu izmaiņām Baltoskandijas paleobaseinā;
  • Organismu dzīves apstākļi un to izmaiņas ordovika un silūra periodos.