Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Jauno vides zinātnieku skola „Vides akadēmija” aicina piedalīties šī mācību gada piektajā nodarbībā „Atkritumu apsaimniekošana”
Zane Kasparinska, Vides akadēmijas vadītāja
20.03.2013.

Nodarbība notiks šī gada 23. martā no plkst. 12:00 līdz 16:00 LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē, Rīgā, Alberta ielā 10, 401. auditorijā. Atkritumu apsaimniekošana ir viena no nozīmīgākajām antropogēnās darbības sfērām. Kāds ir atkritumu iedalījums un sastāvs? Kādas ir atkritumu apsaimniekošanas sistēmas? Kādi ir atkritumu pārstrādes un noglabāšanas tehnoloģiskie risinājumi? Uz šiem jautājumiem sniegs atbildes Vides akadēmijas kārtējā nodarbība, kurā viesosies biedrības “Latvijas Atkritumu saimniecības asociācija” valdes priekšsēdētāja, Latvijas Universitātes docente Dr. phys. Rūta Bendere.

Nodarbības noslēgumā dalībnieki apliecinās savas zināšanas un prasmes „Zaļajā testā" un cīnīsies par vietu starp labākajiem!

„Vides akadēmija” ir Jauno vides zinātnieku skola – olimpiāde, kuru organizē LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte (LU ĢZZF), tajā reizi mēnesī 10.-12. klašu skolēniem ir iespēja piedalīties vides izglītības nodarbībās, lieliski pavadot laiku, un cīnīties par galveno balvu – bez maksas studēt vides zinātni Latvijas Universitātē, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē!

 

Sīkāku informācija par „Vides akadēmiju”, norisi un dalību nodarbībās skatīt: www.geo.lu.lv/nacstudet/skoleniem/videsakademija/

  

Līdzi jāņem:

Rakstāmlietas

Konspektu klade

Labs garastāvoklis