Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Noskaidroti Jauno Vides zinātnieku skolas „Vides akadēmijas” izcilnieki 2013./2014. gadā
Zane Kasparinska, LU ĢZZF Vides akadēmijas vadītāja
28.05.2014.

Visa mācību gada laikā skolēniem bija iespēja krāt punktus un trim labākajiem LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte sniedz tiesības bez konkursa pretendēt uz budžeta studiju vietu vides zinātnes, ģeogrāfijas vai ģeoloģijas bakalaura studiju programmā LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē 2014./2015. akadēmiskā gada uzņemšanā (vai arī nākošā gada uzņemšanā).

No sirds priecājamies par skolnieku labajiem rezultātiem un zināšanām par globālajām vides problēmām, klimata pārmaiņām, bioloģiskās daudzveidības aizsardzību, vides politiku, resursu izmantošanu, ilgtspējīgu attīstību, kā arī citām tēmām, kas bija iekļautas šī mācību gada programmā!

Ar izcilību Jauno vides zinātnieku skolas „Vides akadēmijas" 2013./2014.gadu ir absolvējuši:

1. vieta. Bērziņa Ginta, Siguldas pilsētas vidusskola, 11.klase

2. vieta. Salmiņš Guntis, Rīgas 71. vidusskola, 12.klase

3. vieta. Špilaks Romans, Rīgas vakara ģimnāzija, 11.klase

 

Par dalību nodarbībās atzinības rakstus saņēma: Alsberga Zane, Berkmane Ilze, Kozačenko Jūlija, Koņkovs Kārlis Aleksandrs, Lebedeva Liāna, Lielauss Ludvigs, Tamma Natālija.

Paldies visiem, kas cītīgi katru mēnesi mēroja ceļu arī no tālām Latvijas skolām uz galvaspilsētu, paldies par brīnišķīgi kopā pavadītu laiku, atmiņām un jaunām idejām! Lai Jums skaistas un neaizmirstamas vasaras brīvdienas un uz tikšanos rudenī!

 

„Vides akadēmija” ir Jauno vides zinātnieku skola – olimpiāde, kuru organizē LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte (LU ĢZZF), tajā reizi mēnesī 10.-12. klašu skolēniem ir iespēja piedalīties vides izglītības nodarbībās, lieliski pavadot laiku, un cīnīties par galveno balvu – bez maksas studēt Latvijas Universitātē, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē!

Sīkāku informācija par „Vides akadēmiju”, norisi un dalību nodarbībās skatīt: www.geo.lu.lv/nacstudet/skoleniem/videsakademija/