Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Laiks ģeogrāfu spilgtākajam pasākumam - 55. Ģeorallijam!
ĢZZF Studentu pašpārvaldes pārstāve Ieva Krotova
04.04.2013.

Par spīti aukstajai ziemai, kas, kā izskatās, negrasās tik ātri atkāpties, arī šogad Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes esošie, bijušie un varbūt pat topošie ģeogrāfi, pasniedzēji un ģeodraugi gatavo laivas pavasara Ģeorallijam 2013. Laivu brauciens norisināsies no 25. – 28. aprīlim pa Zemgales upi Misu aptuveni 20 km garā posmā.

Šis ir Ģeorallija jubilejas gads – jau 55. reizi ģeogrāfi dodas laivu braucienā. Ilgo gadu laikā tas ir kļuvis ne tikai par aizraujošu laivu braucienu, bet arī par spēku samērošanu dažādās disciplīnās - dragreisā (laivas piepūšana ar muti un braukšana pret straumi), ātrumposmā (airēšanas ātrumsacensības 3 dažādās laivu klasēs) un zarainā aira mešanā (airis un koka zara sakopojums tiek mests tālumā), kā arī Alpīnā futbola spēlē laivu brauciena noslēgumā starp jaunajiem studentiem un ģeogrāfiem ar stāžu.

Latvijas daba ir krāšņa, tāpēc, lai to izbaudītu pilnībā, laivu brauciens nenotiek divas reizes pēc kārtas vienā un tajā pašā novadā. Dabas burvība un draudzīgā ģeogrāfu kompānija vienmēr ir garants piedzīvojumiem bagātam Ģeorallijam, kas paliek atmiņā.

Bet sarīkot lielisku laivu braucienu nevar bez palīdzības no mūsu jaukajiem palīgiem – sadarbības partneriem. Tāpēc liels paldies mūsu draugiem – veikalam „Gandrs”, žurnālam „GEO”, folkklubam „Ala”, spēļu veikalam „LUDO”, bufetei „Gauja” un „Aerodium” – par savu lielo artavu šī lieliskā pasākuma tapšanā, kā arī izsakām pateicību Latvijas Universitātei par atbalstu!