Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Diskusija par Latvijas arhitektūras eksportu
Dzintra Purviņa, LR Kultūras ministrija
16.04.2013.

2013.gada 23.aprīlī pl.10.00 Radošās darbības nedēļas radi! ietvaros RISEBĀ, Arhitektūras un mediju centrā ( Ūdens ielā 6) notiks Kultūras ministrijas un LAS organizētā diskusija Latvijas arhitektūras eksporta potenciāls: izaicinājumi un iespējas.

Uz diskusiju ir aicināti pasaulē pazīstamais urbānists, inovāciju eksperts, radošo pilsētu koncepta autors Čārlzs Lendrijs (Charles Landry), Lielbritānijas Karaliskā arhitektu institūta (RIBA) viceprezidents Pīters Oborns (Peter Oborn) un Somijas Izglītības un zinātnes ministrijas padomnieks, radošo industriju eksperts Kimmo Aulake.

Diskusijas dienaskārtībā ir jautājumi par Latvijas arhitektūras eksportspējas dažādiem aspektiem: arhitektūras ieguldījumu tautsaimniecībā, nozares potenciālu un konkurētspēju starptautiskā līmenī, šķēršļiem un trūkumiem eksporta procesu virzībā, nozares vajadzībām un nepieciešamiem valsts atbalsta mehānismiem, kā arī citiem jautājumiem. Uz diskusiju ir aicināts ikviens interesents (dalība tajā ir bez maksas).

Iepriekšēja reģistrācija elektroniski interneta vietnē:http://goo.gl/5Jq3g

Izsmeļošāka informācija par diskusiju: Dzintra Purviņa, dzintra.purvina@km.gov.lv

Radošās darbības nedēļa radi!2013 notiek no 22.līdz 28.aprīlim. radi!2013 mērķis: parādīt un izcelt radošuma praktisko un pragmatisko pusi, apzināt un sekmēt radošumu mērķtiecīgā darbībā - izglītībā, kultūrā, uzņēmējvidē, valsts pārvaldē, pašvaldībās, sociālajā sfērā - un tā spēju radīt pievienoto vērtību un risināt sabiedrībai svarīgus problēmjautājumus. Vairāk informācijas: www.radilatvija.lv

 

PROGRAMMA