Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

"Vides akadēmijā" notiks vides aizsardzības vēstures un filozofijas nodarbība
Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte
29.10.2011.

„Vides akadēmija” aicina tās dalībniekus un interesentus uz otro šī mācību gada nodarbību, kas notiks šā gada 26.novembrī, plkst. 12.00-16.00 LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē, Alberta ielā 10, 401. auditorijā.

Vai Tu zini, ka vides aizsardzība ir teju tikpat sena, cik senākās civilizācijas? Kādas vides problēmas  piemeklēja seno civilizāciju iedzīvotājus? Vai zudušais Ēdenes dārzs ir reiz nepārdomāti izcirstas milzīgas, bagātīgas mežu platības?  Vai jau 400.g.p.m.ē. slavenais grieķu Hipokrāts sarakstīja pirmo zinātnisko publikāciju cilvēku ekoloģijā? Kā iespējams, ka 21.g.s  Bishnoi ciematā Indijā tās iedzīvotāji dzīvo pēc  senas eko-reliģijas pamatprincipiem pilnīgā saskaņā ar dabas vidi jau vairāk nekā 4000 gadus?

Šoreiz „Vides akadēmijā” viesosies fakultātes Lietišķās vides zinātnes katedras docente Kristīne Āboliņa un stāstīs par vides filozofiju un to kā veidojas vides apziņa. Dalībniekiem būs iespēja doties ceļojumā pa vides aizsardzības vēstures takām, dalīties viedokļu diskusijā un praktiskās aktivitātēs.  Kā vienmēr nodarbības noslēgumā dalībnieki apliecinās savas zināšanas un prasmes Vides akadēmijas „Zaļajā testā” un cīnīsies par būšanu starp labākajiem!

Atceries!  „Vides akadēmija” ir Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes Jauno vides zinātnieku skola, kur reizi mēnesī 10.-12.klašu skolēniem ir iespēja  piedalīties vides izglītības nodarbībās,  lieliski pavadot laiku, un, protams, cīnoties par galveno balvu – studēšanu par brīvu LU ĢZZF! Sīkāka informācija par  „Vides akadēmiju”, norisi  un dalību nodarbībās skatīties šeit.

Ja vēl neesi pieteicies „Vides akadēmijas” nodarbībām – aizpildi fileadmin/user_upload/lu_portal/zinas/Pieteikuma_forma_Vides_akademija_2011_rud.doc un sūti uz vides.akademija@lu.lv! Nodarbības ir bezmaksas!