Vislielākais burtu izmērs
TE IR DARBS! Piedāvājumi fakultātes absolventiem, studentiem
Pēdējās izmaiņas veiktas:
05.01.2018

VSIA „Latvijas, Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs” aicina darbā radioloģijas fiziķi Ķīmisko vielu un bīstamo atkritumu nodaļā ar darba vietu radioaktīvo atkritumu glabātavā “Radons”. Pieteikšanās termiņš līdz 2018. gada 21. janvārim.

VSIA „Latvijas, Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs” aicina darbā datu analītiķi Prognožu un klimata daļā. Pieteikšanās termiņš līdz 2018. gada 5. janvārim.

AS „Ceļuprojekts” aicina darbā ģeoloģijas tehniķi. Pieteikšanās termiņš līdz 2018. gada 31. janvārim.

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra aicina darbā:
kartogrāfijas inženieri Ģeoinformācijas sistēmu un informācijas tehnoloģiju  departamenta Rietumu nodaļā ar darba vietu Liepājā. Pieteikšanās līdz 2018. gada 19. janvārim.

SIA "EKODOMA" aicina darbā energoefektivitātes projektu asistentu. Pieteikšanās termiņš līdz 2018. gada 20. janvārim.

Prakses vietas (prakses iespējas) studentiem ar interesi hidroloģijā, ģeoloģijā AS "Latvenergo" - Hidroloģijas inženieris (Pļaviņu HES) un Hidroloģijas tehniķis (Ķeguma HES, Pļaviņu HES, Rīgas HES) Hidrotehnisko būvju dienestā. Pieteikums praksei jāsūta ne vēlāk kā 1 mēnesi pirms prakses sākuma.

Darba piedāvājumus ievietošanai šajā sadaļā iesūtīt e-pastā: indra.baltmane@lu.lv vai zeme@lu.lv