Vislielākais burtu izmērs
TE IR DARBS! Piedāvājumi fakultātes absolventiem, studentiem
Pēdējās izmaiņas veiktas:
01.11.2017

VSIA „Latvijas, Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs” Ģeoloģijas daļa aicina pievienoties speciālistu. Pieteikšanās termiņš līdz 2017. gada 10. novembrim.

VSIA „Latvijas, Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs” Prognožu un klimata daļa aicina pievienoties  speciālistu darbam ar klimatisko informāciju. Pieteikšanās termiņš līdz 2017. gada 14. novembrim.

SIA „Ābele privātbūve” aicina darbā ģeologu darbam ar ģeoradariem (radiolokāciju). Pieteikšanās termiņš līdz 2017. gada 17. novembrim.

Centrālā statistikas pārvalde aicina darbā un praksē ģeogrāfiskās informācijas sistēmas (ĢIS) speciālistu. Pieteikšanās termiņš līdz 2017. gada novembra vidum (līdz vakances aizpildīšanai).

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra aicina darbā Kartogrāfijas inženieri Ģeodēzijas un kartogrāfijas departamenta Kartogrāfijas nodaļas Topogrāfisko un tematisko karšu daļā. Pieteikšanās līdz 2017. gada 17. novembrim.

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra aicina darbā Ģeodēzijas inženieri Ģeodēzijas un kartogrāfijas departamenta Ģeodēzijas nodaļas Ģeodēzisko mērījumu daļā. Pieteikšanās līdz 2017. gada 30. novembrim.

Prakses vietas (prakses iespējas) studentiem ar interesi hidroloģijā, ģeoloģijā AS "Latvenergo" - Hidroloģijas inženieris (Pļaviņu HES) un Hidroloģijas tehniķis (Ķeguma HES, Pļaviņu HES, Rīgas HES) Hidrotehnisko būvju dienestā. Pieteikums praksei jāsūta ne vēlāk kā 1 mēnesi pirms prakses sākuma.

Darba piedāvājumus ievietošanai šajā sadaļā iesūtīt e-pastā: indra.baltmane@lu.lv vai zeme@lu.lv

Vakances var apskatīt arī fakultātes Studentu pašpārvaldes mājaslapā .