Vislielākais burtu izmērs
Pēdējās izmaiņas veiktas:

VAKANCES:

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra

AS "Latvijas valsts meži"

VSIA "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs"

Valsts vides dienests

Valsts zemes dienests

Metrum

Centrālā statistikas pārvalde

Vakances:

SIA „„Ventspils nafta” termināls” aicina darbā Vides aizsardzības speciālistu-hidroģeologu. Pieteikšanās līdz 2018. gada 31. oktobrim.

SIA "Ģeo Eko Risinājumi" aicina darbā:
ģeologus(-ģes) gan kamerāliem, gan lauka darbiem; mērniekus(-ces) gan ofisa, gan lauka darbiem; darbiniekus darbam grunts testēšanas laboratorijā. M.tālr. 29167212, e-pasts: geoekoris@gmail.com. Pieteikšanās līdz 2018. gada 30. septembrim.

Prakses vietas:
AS "Latvenergo" piedāvā apmaksātas prakses iespējas studentiem un absolventiem ar interesi hidroloģijā, ģeoloģijā, ģeogrāfiskajās informācijas sistēmās.
     AS "Latvenergo" piedāvā apmaksātas prakses vietu Rīgā IT sistēmu funkcijā–Elektrisko tīklu un ražošanas sistēmu daļā kā ģeogrāfiskās informācijas sistēmas inženieris. Praksei vēlams pieteikties uz 6 mēnešiem vai ilgāk.
     AS "Latvenergo" - Hidroloģijas inženieris (Pļaviņu HES) un Hidroloģijas tehniķis (Ķeguma HES, Pļaviņu HES, Rīgas HES) Hidrotehnisko būvju dienestā.
Pieteikums praksei jāsūta ne vēlāk kā 1 mēnesi pirms prakses sākuma.
     SIA „„Ventspils nafta” termināls” piedāvā studentiem iespēju iziet praksi uzņēmumā vides un darba aizsardzībā.

Darba piedāvājumus ievietošanai šajā sadaļā iesūtīt e-pastā: indra.baltmane@lu.lv vai zeme@lu.lv