Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Par Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāti
Pēdējās izmaiņas veiktas:
22.08.2017
LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte LU Dabaszinātņu akadēmiskā centra (LU Dabas mājas) ēkā Jelgavas ielā 1.
Bijusī LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes ēka Alberta ielā 10.

   Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte nodrošina akadēmiskās studijas, ģeogrāfijā, ģeoloģijā un vides zinātnē. Fakultāte piedāvā augstāko akadēmisko izglītību 3 līmeņu studijās - bakalaura, maģistra un doktora studiju programmās, kā arī profesionālo apmācību ģeogrāfijas un dabas zinību skolotāja studiju programmā un telpiskās attīstības plānošanas profesionālās augstākās izglītības maģistra studiju programmā. Fakultātes akadēmiskais personāls, sadarbojoties ar daudzu pasaules valstu zinātniekiem, nodrošina arī zinātnes attīstību ģeogrāfijā, ģeoloģijā un vides zinātnē Latvijā. Galvenais faktors, kas nosaka fakultātes darbības nozīmību un attīstību, ir fakultātes studenti un mūsu pētniecības lauks – Latvijas daba un cilvēki. Fakultātes studenti, absolvējot Universitāti, veiksmīgi konkurē gan Latvijas, gan Eiropas darba tirgū.   
   Ja tici Raiņa “pastāvēs, kas pārvērtīsies”, tad zini: Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē apgūstamās zinātnes - ģeogrāfija, vides zinātne un ģeoloģija - vienmēr pastāvēs un būs sabiedrībai aktuālas! Iespēja izzināt trīs nozares, kas saistītas gan ar Zemi un zemi, gan ar sociālo un dabaszinātņu jomu, gan ar cilvēkiem, dzīvniekiem un augiem, gan ar iežiem un visiem Tev apkārt notiekošajiem procesiem, tiks dota, ja izvēlēsies studijas Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē. Fakultāte topošajam studentam dod iespēju kļūt par patstāvīgu, zinošu, zinātkāru erudītu un pilnveidot sevi par daudzpusīgu speciālistu.
   Studiju procesā klausīsies gan zinošu pasniedzēju un vieslektoru lekcijas, gan veiksi laboratorijas un praktiskos darbus, dosies āra lekcijās, lauka dienās un praksēs. Ārpusstudiju laikā piedalīsies dažādos atraktīvos tradicionālajos ģeogrāfu pasākumos gan upēs svaigā gaisā, gan zem jumta draugu lokā, kuras nodrošina Studentu pašpārvalde.
   Studijas notiek Baltijā modernākajā augstākās izglītības un zinātnes ēkā. Mūsdienīgas laboratorijas, tehnika, lekciju auditorijas, atpūtas telpas un plašums gaida Tevi! Nāc un izzini pasauli Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē! Kamēr vien eksistēs Zeme, arī ģeoloģija, vides zinātne un ģeogrāfija pastāvēs. Lai gan – ģeoloģija var būt arī uz Mēness un Marsa. Tāpēc izvēlies ilgtspējīgu profesiju.
Pievienojies Ģeogrāfu mafijai!

 

Izstaigā fakultātes ēku virtuālajā tūrē !