Latvijas Universitātes Atvērto durvju nedēļa - BEIDZOT ĪSTA! 21. martā vērsim fakultātes durvis apmeklētājiem, lai vēl pirms studiju uzsākšanas Tu varētu tuvāk iepazīt savu nākotnes studiju vidi, fakultātes dekāni, studentus un studentu pašpārvaldi, apskatīt laboratorijas, auditorijas un interesantākos nostūrus. Tiekamies!

Mēs studētgribētājus gaidīsim KLĀTIENĒ 21. martā, pirmdienā, plkst. 14.00 223. auditorijā Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē LU Dabas mājā, Jelgavas ielā 1 Rīgā-Torņakalnā.

Programmā - 223. auditorijā (2. stāvā) būs tikšanās ar dekāni, programmas direktoriem, Studentu pašpārvaldes studentiem, informācija par studiju un ārpusstudiju iespējām. Tālāk dosimies ekspedīcija pa fakultāti.

Tikšanās klātienē tā būs fantastiska iespēja doties ekspedīcijā "pa ģeogrāfa pēdām" un iepazīties ar mājīgo un moderno studiju vidi LU Dabas mājā, lekciju auditorijām, laboratorijām, studentu iemīļotiem atpūtas stūrīšiem, plašo bibliotēku u. c. studentiem nozīmīgām vietām, kā arī uzkāpt uz ēkas jumta.

   

Dalīties