Astra Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē vides zinātnes bakalaura studiju programmu absolvēja 2011. gadā un vides zinātnes maģistrantūras studiju programmu 2013. gadā. Lai gan Astras darbs nav tieši saistīts ar vides zinātni, viņa saka, ka, lai gan  darbs nav tieši saistīts ar vides zinātni,  preču zīmju ekspertīzes gaitā noder zināšanas jebkādā nozarē. Ārpus darba viņa turpina interesēties par jautājumiem, kas saistīti ar vidi un pilsētplānošanu.

Spilgtākie iespaidi no studijām vides zinātnē!

Prakses, praktiskie darbi, studiju ekskursijas, kas radīja kopības sajūtu ar kursabiedriem un pasniedzējiem. Kolorīti pasniedzēji un studijas, kurām var nodoties ar patiesu interesi.

Kādas zināšanas un prasmes no studiju laikā iegūtajām iznāk visvairāk pielietot, pildot pašreizējos darba pienākumus?

Analītiskā domāšana, uzmanības pievēršana detaļām. Plašs redzesloks.

Vēlējums pašreizējiem vides zinātnes studentiem!

Tveriet visu, ko studiju laiks jums dod, jo tas tiešām ir viens no aizraujošākajiem dzīves posmiem. Brauciet apmaiņās uz ārzemēm, tas dos lielisku pieredzi un atmiņas visam mūžam.

Vēlējums Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes docētājiem!

Lai Jums nekad nepazūd degsme un lai izdodas šo degsmi nodot tālāk!