Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Ja Tu esi mērķtiecīgs jaunietis, kam interesē daba un rūp apkārtējā vide, Tev patīk radoši un aktīvi pavadīt brīvo laiku - tad pievienojies „Vides akadēmijas” kursantiem!
Pēdējās izmaiņas veiktas:
09.10.2018.

Ja Tu esi mērķtiecīgs jaunietis, kam interesē daba un rūp apkārtējā vide, Tev patīk radoši un aktīvi pavadīt brīvo laiku – pievienojies „Vides akadēmijas” kursantiem, kur varēsi iegūt zināšanas un izpratni par vidi, vides aizsardzības nepieciešamību! Gaidām tieši Tevi jauno vides zinātnieku skolas „Vides akadēmija” organizētajās nodarbībās/olimpiādē 2018./2019. mācību gadā un izcīni iespēju studēt par brīvu Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē jaunajā Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā!

„Vides akadēmija” ir jauno vides zinātnieku skola - olimpiāde, kuru organizē Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte. „Vides akadēmijā" var piedalīties visi Latvijas vidusskolu 10.-12. klašu skolēni, kuri padziļināti interesējas par vides zinātni, vides aizsardzības jautājumiem ilgtspējīgas attīstības kontekstā. Nodarbības notiek no novembra līdz maijam, sestdienās no plkst. 12:00 - 16:00. Latvijas Universitātes Dabas mājā. Nodarbības ir bez maksas!

Katra nodarbība ir veltīta kādai no vides aizsardzības tēmām, piemēram: dabas aizsardzība, vides piesārņojums, klimata izmaiņas un sekas, vides filozofija, ilgtspējīga attīstība, resursu izmantošana, ainavas daudzveidība un tās izmaiņas u.c. Tajās piedalās fakultātes pasniedzēji un viesi no vides aizsardzības institūcijām, pašvaldībām, uzņēmumiem. Tev būs iespēja aktīvā un interesantā veidā uzzināt daudz jauna!

Nodarbības laikā skolēni prezentē savas zināšanas par attiecīgās nodarbības tēmu Vides akadēmijas „Zaļajā testā", krājot punktus mācību gada laikā, labāko testu trīs īpašnieki iegūs iespēju studēt bakalaura studiju programmā LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē par brīvu. Ja Tu jau domā par studijām Latvijas Universitātē, tad šī Tev ir lieliska iespēja uzzināt vairāk par studijām, nākamajām darba iespējām un iepazīt Ģeogrāfijas uz Zemes zinātņu fakultāti jaunajā Dabas mājā. Pilnu nodarbību grafiku un tēmas skaties fakultātes mājas lapā !

Pirmā nodarbība jau 10. novembrī, aizpildi pieteikuma anketu un sūti to uz e-pastu vides.akademija@lu.lv

Kontakttālrunis: +371 29122248.

Adrese: LU Dabas māja, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte, 301. auditorija, Jelgavas iela 1, Rīga (Torņakalnā).