Studenti! Lai piedalītos un saskaņā ar vispārējiem darba kārtības noteikumiem LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes lauka studiju kursu apguvē un jūsu drošības dēļ, ir nepieciešams vakcinēties pret ērču encefalītu.

1. un 2. kursa Ģeogrāfijas, Ģeoloģijas un Vides zinātnes bakalaura studentu, 1. kursa Ģeoinformātikas bakalaura un 1. kursa Ģeogrāfijas, Ģeoloģijas un Vides zinātnes maģistra studentu, kā arī 1. kursa Dabaszinību un IT skolotāju studiju programmas studentu vakcinēšanos apmaksā no fakultātes budžeta līdzekļiem.

Vakcināciju varēs veikt 14. martā, ceturtdienā, no plkst. 9.30 līdz 11.00, 108. auditorijā, LU Dabas mājā Jelgavas ielā 1, līdzi ņemot studenta apliecību un potēšanas pasi.