Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Atvērto durvju diena 17. martā un 1. aprīlī Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē. Nāc iepazīties!
aicina Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte
03.03.2017

Atvērto durvju diena Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē Tev sniegs nepieciešamo informāciju par studiju iespējām, vidi, kurā mēs pavadām lielāko daļu no mūsu laika, kā arī iespēja uzzināt savas nākotnes iespējas. Iepazīsti studiju iespējas un studiju vidi - praktiskās nodarbības laboratorijās un ārpus tām!

Atvērto durvju diena Latvijas Universitātes (LU) Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē (ĢZZF) norisināsies
2017. gada 17. martā (piektdiena) plkst. 11:00
, 223. auditorijā Jelgavas ielā 1,
LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā - Baltijā modernākajā augstākās izglītības un zinātnes ēkā.

Varēs uzzināt visu par studijām Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē, studiju norisi, iespējām darba tirgū  kopā ar fakultātes dekāni profesori Zaigu Krišjāni (ievadlekcija "Kāpēc studēt ĢZZF? Kā un ko studē ĢZZF?") un mūsu aktīvo Ģeogrāfu mafijas Studentu pašpārvaldi ("Kā studē, sporto, izklaidējas, pavada brīvo laiku jeb kā dzīvo "ģeogrāfu mafija?""). Kopā ar fakultāti zinošākajiem pavadoņiem varēs izstaigāt ēku no pagrabstāva līdz jumtam, atklājot laboratoriju, datorklašu, auditoriju noslēpumus, veicot praktiskos darbus un iekāpt 'studentu kurpēs'.

Latvijas Universitātes Atvērto durvju diena, kurā varēs uzzināt par visām studiju iespējam LU, tajā skaitā ĢZZF, norisināsies 1. aprīlī (sestdiena) arī fakultātes ēkā - LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā. 

Ja esi zinātkārs un vēlies izpētīt pasauli ar ģeogrāfa acīm, tad nāc studēt! Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte ir īstā vieta, kur satikt un iepazīt ģeogrāfa garu, lai vēlāk atgrieztos un kļūtu par vienu no Ģeogrāfu mafijas biedru.

Lūko pēc mūsu jaunumiem un aktualitātēm: Ģeogrāfu mafijas mājaslapā un Facebook vietnē.

Nāc studēt! Video