Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Pavasara Ģeorallijs "Bolupe 2016" 7.-10. aprīlī
LU ĢZZF Studentu pašpārvalde
30.03.2016

Šopavasar, no 7. līdz 10. aprīlim, ģeotautu nemeklējiet - 3 dienas un 3 naktis tā pavadīs Latvijas ārēs, atzīmējot 61. Ģeoralliju un 30. Ģeorallija gadadienu! Katru gadu upe tiek izvēlēta citā Latvijas novadā – šoreiz kārta ir skaistajai Latgalei. Turpinot tradīciju dažādot laivotās upes un iepazīt arvien jaunas Latvijas vietas, par 2016. gada pavasara ģeorallija upi izvēlēta Bolupe (arī Balvupe un Balupe).

Laivu braucienu sāksim no Balvu ezera un 22 kilometru garumā upe mūs izvedīs cauri plašajiem Balvu un Rugāju novadiem. Ģeorallija beigums būs pie Latvijas reģionālā autoceļa P36 (Rēzekne-Gulbene) tilta. Bolupes laivu braucienu varētu nodēvēt par vienu no nomaļākajiem ģeorallijiem, kura laikā plašajai ģeosaimei būs iespēja pilnībā atslēgties no civilizācijas un ienirt maģiskajā rallija gaisotnē. Bolupe - Aiviekstes labā krasta pieteka, kaut arī praktiski visā tecēšanas posmā tās gultne ir regulēta un iztaisnota, tas nemazina upes laivotprieku. Jāpiemin, ka šis arī būs viens no agrākajiem, ja ne visagrākais, ģeorallijiem visā to pastāvēšanas vēsturē. Arī šajā rallijā neizpaliks tādas aktivitātes kā dragreiss, ātrumposms, zarainais airis, alpīnais futbols un labāko noskaidrošana dažādās nominācijās pēc ģeotautas balsojuma.  

DALĪBAS MAKSA: Ģeotautai 6 EUR; Ģeodraugiem 7 EUR.  

MAKSA PAR AUTOBUSU, (ja nepieciešams) abos virzienos:
17.03.-03.04. 16 EUR; 
04.04.-06.04. 20 EUR (iespējams maksāt tikai uz vietas INFO centrā 224. telpā, DAC).
Izbraukšanas dienā pie autobusa – ceturtdienā/piektdienā 22 EUR.  

AUTOBUSU LAIKI
07.04.2016. plkst. 16:30 un plkst. 18:30 Dabaszinātņu akadēmiskā centra (DAC) autostāvvietā, Jelgavas ielā 1
08.04.2016. plkst. 18:30 Kalpaka bulvārī pie Kronvalda parka pretī Ukrainas vēstniecībai.

Maksāt INFO centrā (pie Indras Baltmanes) varēs no 17.03.2016 plkst. 10:00.
Interneta maksājumi būs iespējami līdz 03.04. plkst. 23:59.
Pārskaitījumu veikt uz: Valērija Sadovina  LV31HABA0551040545168  
Pie maksājuma mērķa šādā secībā norādīt: vārds, uzvārds, ģeogrāfs/ģeodraugs, autobusa virziens (turp/atpakaļ/turp un atpakaļ), braukšanas diena (ceturtdiena/piektdiena), Tavs telefona numurs.    

Ja esi par ģeoralliju samaksājis, bet tomēr objektīvu iemeslu dēļ nevari ierasties, ziņojot līdz 31. martam uz geografumafija@gmail.com vai SP loceklim personīgi, vari atgūt samaksāto naudu.

Laivu brauciens nebūtu iedomājams bez sadarbības partneru palīdzības, tāpēc sakām lielu PALDIES folkklubam “Ala”, tūrisma inventāra veikalam “Gandrs”, “Zilver” mājas vīnam, enerģijas dzērieniem “Red Bull”, starptautisko autobusu pārvadātājiem “Lux Express”, purvu pētniekiem un entuziastiem no “Purvu bridēji”, prezervatīviem „One Touch” (SIA “Forans”), Rīgas Improvizācijas teātrim, dāvanu veikalam “Rozes bode”, kafejnīcai “Coffee Tower”, Saldus Gaļas kombinātam, laivu nomai “Mučas” un, protams, Rugāju un Balvu novada pašvaldībām, kā arī Latvijas Universitātei un LU SP!

Sekojiet līdzi aktuālajai informācijai mūsu Facebook lapā un pasākuma lapā