Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Projekts "60 elementi Tavā kabatā"
Pēdējās izmaiņas veiktas:
04.09.2017

Mobilais telefons ir mūsu ikdienā viens no visbiežāk lietotajiem priekšmetiem. Gandrīz 70% pasaules iedzīvotāju ir vismaz viens telefons, Rietumeiropā – 86%. Tomēr tikai 3-10% telefonu tiek reciklēti jeb atgriezti atpakaļ apritē, bet tehnoloģiski iespējams pārstrādāt 98-99% no telefonā izmantojamajiem materiāliem jeb no katra telefona var izgatavot jaunu telefonu, saudzējot dabas resursus.

LVAF finansētā projekta “60 elementi Tavā kabatā” ietvaros sadarbībā ar bērnu un jauniešu organizāciju “Latvijas mazpulki” notiks veco, nelietoto telefonu savākšanas akcija, vides sakopšanas talka, skolotāju izglītošana (darbnīca lielākajā Latvijas dabaszinātņu skolotāju konferencē), metodisko un informatīvo materiālu izstrāde. Lielākais uzsvars tiks likts uz jauniešu izglītošanu par aprites ekonomiku un ANO Ilgtspējīgas attīstības mērķiem, lai sagatavotu nākotnes vides izglītības līderus.

Vairāk informācijas Latvijas Mazpulku mājaslapā.

Prezentācija LU dabas zinātņu skolotāju konferences „Dabaszinātnes un matemātika skolā efektīvi un radoši” darbnīcai (28.08.2017.) pieejama šeit