Vislielākais burtu izmērs
TE IR DARBS! Piedāvājumi fakultātes absolventiem, studentiem
Pēdējās izmaiņas veiktas:
18.09.2017

Aicina darbā ģeologu ar interesei ģeotehnikā, lietišķajā ģeoloģijā, lauka darbos. Pieteikšanās termiņš līdz 2017. gada 20. septembrim.

Valsts zemes dienests aicina pieteikties darbā Kadastra daļas Būvju sektorā un Informācijas un apstrādes sektorā kadastra inženiera amatā. Pieteikšanās termiņš līdz 2017. gada 30. septembrim.

VSIA „Latvijas, Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs” Prognožu un klimata daļa aicina pievienoties speciālistu darbam ar klimatisko informāciju savam kolektīvam. Pieteikšanās termiņš līdz 2017. gada 14. oktobrim.

VSIA „Latvijas, Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs” Hidrometeoroloģisko prognožu nodaļa aicina pievienoties sinoptiķi savam kolektīvam. Pieteikšanās termiņš līdz 2017. gada 14. oktobrim.

Prakses vietas (prakses iespējas) studentiem ar interesi hidroloģijā, ģeoloģijā AS "Latvenergo" - Hidroloģijas inženieris (Pļaviņu HES) un Hidroloģijas tehniķis (Ķeguma HES, Pļaviņu HES, Rīgas HES) Hidrotehnisko būvju dienestā. Pieteikums praksei jāsūta ne vēlāk kā 1 mēnesi pirms prakses sākuma.

Darba piedāvājumus ievietošanai šajā sadaļā iesūtīt e-pastā: indra.baltmane@lu.lv vai zeme@lu.lv

Vakances var apskatīt arī fakultātes Studentu pašpārvaldes mājaslapā .