Vislielākais burtu izmērs
TE IR DARBS! Piedāvājumi fakultātes absolventiem, studentiem
Pēdējās izmaiņas veiktas:
16.08.2017

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra aicina darbā ģeoinformātikas inženieri ĢIS un IT departamenta Telpisko datu administrēšanas un kontroles nodaļā. Pieteikšanās termiņš līdz 2017. gada 13. augustam.

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra aicina darbā kartogrāfijas inženieri Ģeodēzijas un kartogrāfijas departamenta Kartogrāfijas nodaļas Topogrāfisko un tematisko karšu daļā. Pieteikšanās termiņš līdz 2017. gada 14. augustam.

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra aicina darbā fotogrammetrijas inženieri Ģeodēzijas un kartogrāfijas departamenta Kartogrāfijas nodaļas Fotogrammetrijas daļā. Pieteikšanās termiņš līdz 2017. gada 14. augustam.

Prakses vietas (prakses iespējas) studentiem ar interesi hidroloģijā, ģeoloģijā AS "Latvenergo" - Hidroloģijas inženieris (Pļaviņu HES) un Hidroloģijas tehniķis (Ķeguma HES, Pļaviņu HES, Rīgas HES) Hidrotehnisko būvju dienestā. Pieteikums praksei jāsūta ne vēlāk kā 1 mēnesi pirms prakses sākuma.

Darba piedāvājumus ievietošanai šajā sadaļā iesūtīt e-pastā: indra.baltmane@lu.lv vai zeme@lu.lv

Vakances var apskatīt arī fakultātes Studentu pašpārvaldes mājaslapā .